O nás

Základné údaje o spoločnosti


Dr Bubo je síce pomerne mladá agentúra, študijné pobyty ponúka ôsmy rok, avšak bohaté, už desaťročné skúsenosti konateľa firmy so sprostredkovaním jazykových pobytov v zahraničí, konkrétne v Austrálii, vyzdvihujú túto agentúru na tie najvyššie priečky. Skúsenosti a prax zamestnancov sa podpísali na veľkom množstve spokojných zákazníkov, kvalitných jazykových pobytov a pozitívnych referencií.

Našou prioritou je poskytnúť klientovi čo najviac informácii o študijných pobytoch cez naše webové stránky a prostredníctvom e-mailovej komunikácie tak, aby to bolo čo najkomfortnejšie pre klienta.

I. O firme v krátkosti

Dr Bubo je spoločnosť s ručením obmedzením zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Nitre, Vložka č.: 21548/N.


Overiť si to môžete aj tu: http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=119072&SID=9&P=0

Sídlo spoločnosti
Klinčeková 2/11
945 01 Komárno
Kanceláriu nájdete na:
Roľníckej školy 873
945 01 Komárno

IČO: 43 965 407
IČ DPH: SK202 253 4184

Hlavným rozdielom oproti bežnej agentúre je to, že sa špecializujeme na internetový predaj študijných pobytov, jazykových kurzov a cestovného poistenia na viacerých serveroch. Vo väčšine prípadov prebieha komunikácia medzi zákazníkom a zamestnancom firmy výlučne cez email a telefón. Osobná návšteva nie je nutná a aj preto máme zákazníkov z celého Slovenska, Česka a Maďarska. To, že sa všetko snažíme robiť cez internet a telefón však neznamená, že nás nemôžete navštíviť. Práve naopak, ak máte záujem prísť osobne, radi vás privítame na vyššie uvedenej adrese v Komárne.

II. Najväčšia ponuka kurzov

Počas niekoľkých rokov pôsobenia sa nám podarilo vybudovať si dobré kontakty so stovkami škôl a organizácií v zahraničí. Naša ponuka patrí medzi jednu z najväčších na Slovensku. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 350 jazykovými a odbornými školami v 47-tich štátoch sveta, ponúkajúcich okolo 1800 rôznych kurzov.

III. Možnosť on-line nákupu

Ako jedna z mála agentúr na Slovensku máme všetky ceny kurzov a ďalších doplnkových služieb vždy aktuálne. Každý návštevník portálu si vie nájsť pre seba vhodný kurz bez toho, aby nám musel poslať žiadosť o cenovú ponuku.


Ak by ste na hľadanie nemali čas alebo z nejakého iného dôvodu potrebujete pri výbere pomoc, pokojne nám napíšte svoje požiadavky. Vypracovanú cenovú ponuku Vám do nasledujúceho pracovného dňa zašleme na email.

IV. Nižšie ceny ako inde

Našim cieľom je poskytovať aj finančne nenáročné jazykové pobyty. Väčšinu kurzov ponúkame za nižšie ceny ako ich nájdete inde. Môžeme si to dovoliť aj preto, lebo nepotrebujeme pracovať s takými vysokými maržami ako iné agentúry, ktoré majú pobočky na vychytených miestach s drahým prenájmom.

Znížením našich ziskov umožníme aj slabšie zarábajúcim občanom zúčastniť sa jazykového kurzu v zahraničí. Ak by sa predsa len stalo, že ste inde našli nami ponúkaný kurz za lepšiu cenu (niekto vám dal lepšiu cenovú ponuku), prosíme neváhajte, prepošlite nám ju a počkajte na našu ponuku. Vašu trpezlivosť odmeníme malým darčekom.

V. Kvalitný servis

Zárukou kvalitného servisu a individuálneho prístupu ku každému zákazníkovi je aj členstvo našej agentúry (jednej z mála na Slovensku) v organizácii združujúcej kvalitné jazykové školy Quality English, IALC a English UK.