Churchill House je anglická škola na vysokej úrovni, ktorá má viac ako 35 ročné skúsenosti. Vďaka stálemu vývoju sa škola môže pýšiť jedinečnými vzdelávacími programami. Na jazykové kurzy ponúkané školou sa ročne prihlasuje 60 až 70 študentov, ktorí väčšinou  prichádzajú z viac ako 40-ich rôznych krajín. 
Škola Aldenham bola založená pred viac ako 400 rokmi, faktom je, že aj samotná budova školy stojí na pôvodných základoch. Škola sa nachádza v oblasti Hertfordshire, ktorá sa rozprestiera na 110 hektárovej pôde. Pre školu je typická kombinácia starých tradícií a najmodernejšieho vybavenia. Okrem toho sa dá bezproblémovo dostať na všetky väčšie letiská Londýna, tak ako aj do samotného centra mesta. Vo vlastníctve škole je aj súkromná obytná budova, ktorá je vhodná na ubytovanie študentov. V škole sa nachádza obrovská posilovňa, rôzne spoločenské miestnosti a divadlo. Každý rok sa organizujú rôzne výlety pre študentov ako napr: Cambridge, Oxford, alebo samotná návšteva hradov Windsor a Warwick. Čoraz populárnejšie sú výlety do Národnej galérie, Britského múzea, London Eye, alebo dokonca aj návšteva Múzea vied. 
Školská jedáleň je súčasťou obrovskej starej budovy, v ktorej sa nachádzajú rôzne zarámované portréty. Jedáleň preferuje zdravý životný štýl, práve pre to sa v nej nájde celý rad zdravých potravín. Čo sa týka samotného ubytovania pre študentov, izby sú oddelené, čiže sa tu nachádzajú dievčenské a chlapčenské izby, okrem toho si študent môže vybrať medzi dvoj alebo viaclôžkovými izbami, vďaka čomu sa naskytá možnosť bývať so študentmi s rôznych kútov sveta.

Fotografie