Škola TWIN English Centre ponúka jazykové kurzy v mestách Salisbury, Londýn a Eastbourne. Každá zo škôl je akreditovaná inštitúciou British Council a zároveň je členom organizácií ALTO (Association of Language Travel Organizations), ARELS (Association of Recognised Language Services), GWEA (Global Work Experience Association) a FIYTO (The Federation of International Youth Travel Organization).
Vysokú kvalitu výučby garantujú nielen kvalifikovaní a skúsení učitelia, ale tiež najmodernejšie študijné metódy. Všetci učitelia na školách majú ako materinský jazyk angličtinu a kvalifikáciu CELTA Cambridge.
Eastbourne je malé prímorské mestečko na juhovýchode Anglicka, s piesočnatými plážami a nádhernými parkami. Záujemcov tu čaká množstvo historických, kultúrnych a prírodných atrakcií a zaujímavostí. Rušné centrum mesta ponúka možnosť navštíviť niekoľko divadiel, diskoték a k samozrejmosti patrí tiež bohatá ponuka obchodných centier. Na športovcov mesto myslelo tiež a má vybudovaných niekoľko športových centier.
Škola je postavená v blízkosti centra mesta. K budove školy patrí aj obrovská záhrada, určená výlučne pre študentov. Výučba je realizovaná v 10 komfortne vybavených prednáškových sálach. Škola ponúka svojim študentom bezplatné pripojenie sa na internet. Voľný čas si možno spestriť aj školou organizovanými podujatiami.
Ubytovanie je zabezpečené v rodinách, na internátoch, prípadne v hoteloch. Výhodou ubytovania v rodinách je, že cudzí jazyk je používaný v hovorovej reči po celý deň a rodiny ponúkajú tiež stravovanie formou polpenzie, prípadne plnej penzie. Táto možnosť pri ubytovaní v hoteloch a internátoch neexistuje, študent si v týchto prípadoch zabezpečuje stravu sám.

V jazykovej škole TWIN Eastbourne môžete študovať jazykový kurz všeobecnej angličtiny (15 lekcií /týždeň) už od 99 GBP/týždeň  v prípade trvania kurzu od 10 týždňov.

Fotografie