Españolé International House Valencia je stredne veľká jazyková škola, ktorá ponúka kvalitné kurzy španielčiny v priateľskej atmosfére. Cieľom školy je, aby ste sa čo najrýchlejšie naučili po španielsky a zároveň si mohli užívať španielsky životný štýl a kultúru. Jazyková škola IH Valencia sídli vo dvoch veľkých budovách priamo v centre mesta, obklopená historickými pamiatkami, obchodmi a energetickým španielskym štýlom života.

Prvá budova má rozlohu 650 metrov štvorcových a nachádza sa v nej 12 učební s interaktívnymi tabuľami; špeciálna miestnosť určená  pre kulinárske semináre so zariadením potrebným na varenie španielskych špecialít; spoločenské, študentské priestory s počítačmi; Wi-fi pripojenie; knižnicu s knihami a časopismi; terasa a nádvorie s dekoratívnym bazénom.

Druhá štvorposchodová budova má 10 tried s interaktívnymi tabuľami; knižnicu; spoločenské, študentské priestory s počítačmi; predajné automaty; Wi-fi pripojenie a strešnú terasu, ktorá slúži ako skvelé miesto pre relax a oddych. Samozrejme, v obidvoch budovách je klimatizácia.

Niektoré z výhod tejto jazykovej školy:

  • osobný a priateľský prístup ku študentom,
  • ideálne rozmiestnenie v centre mesta, v historickej časti Valencie,
  • široký výber španielskych kurzov vedených tímom profesionálnych pedagógov,
  • internacionálna atmoséra, študenti z celého sveta, najmä vo veku 20-40 rokov,
  • kultúrny program školy zahŕňa minimálne 4 bezplatné aktivity týždenne, ako napríklad prehliadka mesta, jazykový seminár, premietanie filmu v škole, návšteva múzeí a pod.

 

V jazykovej škole IH International House Valencia môžete študovať jazykový kurz všeobecnej španielčiny (20 lekcií /týždeň) už od 130 EUR/týždeň  v prípade trvania kurzu od 12 týždňov.

Fotografie