Škola Clublass Language zabezpečuje svojim študentom všetko, čo k príjemnému študijnému pobytu potrebujú. Okrem tried určených na vyučovanie škola ponúka celú škálu možností využitia voľného času. Nachádzajú sa tu vnútorné i vonkajšie bazény, fitnescentrum, aerobic štúdio, kaviareň, práčovňa, reštaurácie a bary.
Škola zabezpečuje študentom kvalitnú výučbu. Budova školy pozostáva z prízemia a dvoch poschodí, kde prebieha vyučovanie- v pekných, priestranných a výborne vybavených triedach. Počas výučby majú študenti voľný prístup na internet cez Wi-Fi, po vyučovaní dostanú kartu na využitie internetovej miestnosti (na 80 minút), ktorú môžu navštíviť na spojenie sa s rodičmi, priateľmi atď. V kaviarni je dostupný bezplatný prístup na internet.
Budova školy je v centre mesta, neďaleko od pláže. V blízkosti školy je autobusová zastávka, so spojom do Sliemy a do mesta Valetta.
Škola ponúka viacero možností na ubytovanie. Prvým sú hosťovské rodiny, ktoré si škola starostlivo vyberá a nachádzajú sa na pár minút chôdze od školy Clubclass. Strava je študentom poskytovaná vo forme plnej penzie (raňajky, balený obed a večera). Žiaci sa môžu ubytovať v 1, 2 alebo 3-posteľových izbách, no v ponuke je i ubytovanie v jednoposteľovej izbe s vlastnou kúpeľňou.
Ďalším typom ubytovania sú apartmány, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli školy, s ktorou vytvárajú komplex. V apartmánoch má študent svoju súkromnú kúpeľňu i kuchyňu. Ubytovať sa môžu 1, 2 alebo 3 študenti. Hneď vpravo pri vchode do komplexu sa nachádza reštaurácia s kaviarňou, ďalej posilňovňa, kde majú študenti k dispozícii vnútorný bazén, vírivku a saunu. V komplexe sa nachádzajú dve recepcie, jedna sa zaoberá problémami a otázkami ubytovania, druhá všetkými ostatnými, ktoré sa týkajú štúdia.

Letné programy pre deti a mládež je možné absolvovať v tomto roku od 07.06.2015 do 23.08.2015. Balíček zahŕňa aj teplý obed.

V jazykovej škole Clubclass Residential Language School môžete študovať jazykový kurz všeobecnej angličtiny (20 lekcií /týždeň) už od 100 EUR/týždeň  v prípade trvania kurzu od 12 týždňov.

Fotografie

Videá