AM Language Studio je jednou z prvých jazykových škôl, ktoré boli na Malte založené. Pomer medzi kvalitou a cenou je veľmi dobrý, a aj preto je AM Language veľmi obľúbenou školou, z ktorej študenti odchádzajú spokojní.
Filozofiou školy je vyučovať takým spôsobom, aby boli jednoducho a efektívne skombinované najnovšie učebné metódy s individuálnou pozornosťou k jednotlivým študentom. Všetci vyučujúci sú kvalifikovaní a ako materinský jazyk používajú angličtinu. Keďže AM Language Studio je stredne veľká inštitúcia, môže si dovoliť zaoberať sa každým študentom individuálne, a tak im ešte účinnejšie dopomôcť k zlepšeniu sa v cudzom jazyku. Okrem učenia pomáhajú tunajší zamestnanci a vedúci žiakom aj pri ubytovaní sa a výbere aktivít na voľný čas.
Vybavenie školy zahŕňa študovňu, audio-vizuálnu, spoločenskú miestnosť, jazykové laboratórium, recepciu, internetovú klubovňu, otvorenú terasu, kaviareň, strešnú záhradu, bezdrôtové pripojenie na internet- Wi-Fi a 16 klimatizovaných tried. Škola môže prijať naraz maximálne 150 študentov. Vyučovacie hodiny trvajú 45 minút, v triede môže byť maximálne 12 študentov. Tí pracujú v skupinách, hrajú medzi sebou tzv. role-plays- musia sa vydávať za nejakú osobu, ktorú určí vyučujúci a komunikovať so svojím spolužiakom. Počas vyučovania sa učitelia snažia naučiť žiakov hlavne riešiť rôzne problémy v cudzom jazyku. Na to, aby sa študenti mohli zúčastniť tohto kurzu, musia mať minimálne 16 rokov.
Okrem iného sú organizované i rôzne exkurzie, napríklad výlet loďou do modrej lagúny na Island of Comino. Ak si chcete len oddýchnuť, ideálne je na to opaľovanie sa na niektorej z veľmi pekných pláží, ktoré sa tu nachádzajú. Vlastná budova školy je 4 poschodová (so strešnou terasou a reštauráciu), s nadpriemerne vybaveným interiérom, vzdialená od morského pobrežia na 5 min. chôdze. Najbližšie pláže na kúpanie sú vzdialená na cca. 10 min. chôdze. Školu sme osobne navštívili natočili sme o nej videozáznam, ktorý si nižšie môžete aj pozrieť.

Mládežnícky kurz: Am Language Studio tiež organizuje aj pre deti a mládež letné tábory. Letné tábory sa organizujú v budove veľmi peknej cirkevnej strednej školy a sú určené pre deti vo veku od 13 do 18 rokov. Ubytovanie a stravovanie je zabezpečené v kvalitných školských rezidenciách alebo v rodinách v štvorposteľových izbách s plnou penziou. Rodiny sú zväčša v blízkosti školy, ináč sú deti dopravované do školy autobusom. Kurz trvá:

- v prípade ubytovania sa u hostitelskej rodiny: od 13.júna do 30. augusta

- v prípade ubytovania sa v rezidencií : od 27. júna do 30. augusta

 

V jazykovej škole Am Language Studio Malta - Sliema  môžete študovať jazykový kurz všeobecnej  angličtiny (20 lekcií /týždeň) už od 126 EUR/týždeň  v prípade trvania kurzu od 12 týždňov.

Fotografie

Videá