Francúzsko Vytlačiť

Jazyková škola Azur Lingua bola založená v roku 1990. Nachádza sa v centre Nice, asi 15 minút pešej chôdze od pláže a starého mesta a 10 minút pešej chôdze od železničnej stanice. Prijíma študentov z celého sveta. Bránami školy prejde každý rok asi 2.600 študentov, ktorých priemerný vek sa pohybuje medzi 25 – 30 rokov.
Jazyková škola pozostáva z dvoch budov, v menšej z nich je umiestnená administratíva školy. V hlavnej budove - "Campus Central", je zabezpečené ubytovanie študentov a nachádza sa tu 11 moderných, klimatizovaných učební a 2 učebne výpočtovej techniky. Škola poskytuje svojim študentom i výučbu pod holým nebom, vo svojich záhradách a na terasách. Samozrejmosťou je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom areáli školy ako i vo voľných priestranstvách.
Jazyková škola prijíma i študentov s telesným postihnutím. Ubytovanie je prispôsobené ich potrebám. Študenti majú možnosť voľby medzi všeobecnými jazykovými kurzami (20 hodín týždenne) a intenzívnymi kurzami (30 hodín týždenne). Ďalej škola ponúka kurzy kombinované, kde je výučba v skupinách dopĺňaná aj individuálnou výučbou. Ďalej sú to jazykové kurzy francúzskeho jazyka zamerané na oblasti podnikania, ako i kurzy zamerané na jazykové skúšky DELF.
Jazyková škola poskytuje svojim študentom ubytovanie vo vlastnom zariadení "Campus Central" alebo v hosťovských rodinách. V mesiacoch júl a august poskytuje i možnosť ubytovania v komfortných izbách, v novo zrekonštruovanom Residence Montebello. Toto pokojné miesto je obklopené zelenými parkami a nachádza sa vo vzdialenosti jedného kilometra od školy.

V jazykovej škole Azur Lingua – Nice môžete študovať jazykový kurz všeobecnej francúzštiny (20 lekcií /týždeň) už od 185 EUR/týždeň  v prípade trvania kurzu od 12 týždňov.

Fotografie

Videá